Техніка

Сівалка Väderstad Tempo контролює переміщення насіння у трьох вимірах

Väderstad Tempo

Господарство «Фермер» замінило свою стару сівалку на 16-рядний посівний комплекс Väderstad Tempo, аби мати змогу вносити добрива з висівом.

Про це розповідає керівник ТОВ СГП «Фермер» Валентин Дудко, пише журнал The Ukrainian Farmer.

«Посівним комплексом користуємося уже три роки й не маємо жодних нарікань щодо якості сівби – висів насіння соняшнику та кукурудзи здійснює точно в рядок і на задану глибину», – зазначає Валентин Дудко.

Серцем сівалки є її унікальний висівний пристрій Gilstring Seed Meter, що забезпечує чудову точність навіть на дуже високій швидкості. Tempo не лишає пропусків, які можуть спровокувати недобір врожаю, і двійників, що призводять до нерівномірного дозрівання й зменшення врожайності культури.

Сівалка повністю контролює переміщення насіння – від висівного пристрою до сім’яложа в режимі 3D – тобто у трьох вимірах: уздовж (відстань між сусідніми насінинами в рядку), углиб (глибина загортання) і впоперек (індивідуальне вимкнення висіву рядка насіння, добрива та мікрогранул). Ширину міжряддя можна легко змінювати, тож сівалку можна застосовувати для сівби різних видів культур.

Раніше в СГП «Фермер» розповіли про переваги комбінування оранки й глибокого розпушування.