Техніка

Сівалка Väderstad Spirit гарантує появу дружніх сходів, - досвід

Зернова сівалка Väderstad Spirit

Пневматична сівалка Väderstad Spirit 400S за один прохід розпушує, вирівнює поверхню, готує насіннєве ложе, сіє та прикочує ґрунт. А в господарстві «Арсен», де користуються машиною вже 8-ий рік, відзначають неперевершену якість сівби як головну перевагу.

Про це розповідає керівник ФГ «Арсен» Василь Таращук, пише журнал The Ukrainian Farmer.

«Незважаючи на те, що робоча ширина у неї всього чотири метри, ця модель має солідну масу й створює чудове притискне зусилля на ґрунт. Дотримання глибини, рівномірне розподілення насіння, якість висіву, розвиток сходів – усе на найвищому рівні. Скажу так: я бачив різні сівалки, зокрема й «круті» сучасні, але найкращої за якістю висіву мені ще не траплялася!», – переконаний аграрій.

Завдяки чіткому регулюванню глибини рядків насіння завжди розміщується на задану глибину, що гарантує рівномірну появу дружніх сходів і добрий врожай.

Для формування хорошого посівного ложа перед висівом насіння ґрунт прикочується великими опорними колесами. Завдяки тому, що кожен окремий висівний сошник оснащено широким притискним колесом, вони миттєво реагують на будь-які нерівності чи зміни ґрунту на полі, і робоча глибина завжди стала.

Раніше ми повідомляли, зернова сівалка Väderstad Spirit якісно сіє навіть мак.