Техніка
Головне:
Техніка

Самохідним обприскувачам John Deere 4-ї серії додали потужності й точності

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Компанія John Deere модернізувала самохідні обприскувачі 4-ої серії підвищивши тягову силу та ефективність.

Про це повідомляє Farmweekly.

Оновлення включає випуск системи повного приводу CommandDrive на всі колеса до моделей R4038 та R4030, дооснащення додатковою стрілою з вуглецевого матеріалу.

CommandDrive допомагає легше накривати рослинність навіть при роботі на пагорбах, вологих місцях і м’якій поверхні. Це інтелектуальний агрегат, який використовує один гідростатичний насос для живлення всіх чотирьох колісних двигунів зі змінною траєкторією. При втраті тяги одним або декількома колесами система налаштовується на уповільнення ковзаючого колеса і спрямовує більше потоку на інші колеса. 

Ця система здатна працювати у тандемі з двигуном і всією системою обприскувача для автоматичного збільшення обертів тоді, коли потрібна більша потужність з підтримкою функції обприскування і зменшує обороти при простоях. Це зменшує витрату палива до 20%. 

Система ExactApply контролює витрати рідини із використанням насадки, здатної мінімізувати перекриття, контролюючи роботу окремих форсунок. А опції AutoTrac Vision та RowSense забезпечують більш високу точність за допомогою камери.

Додаткова стріла з вуглецевого матеріалу більш стабільна, менше зношує ремені.

Читайте також:John Deere планує впроваджувати технологію See&Spray

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ