Техніка

John Deere планує впроваджувати технологію See&Spray

John Deere планує впроваджувати технологію See&Spray

За допомогою штучного інтелекту Blue River Technology компанія John Deere збирається розпізнавати бур’яни серед культурних рослин та обприскувати їх індивідуально. Про це повідомляє AgroTimes.ua.

На основі зображень камери високої роздільної здатності, що працює із частотою 20 кадрів на секунду, та штучного інтелекту система визначає різницю між культурними рослинами та бур’янами, і таким чином може обирати зону обприскування. Це може глобально скоротити застосування пестицидів.  З усіх дев’яти автономних проектів майбутнього, представлених компанією на виставці Agritechnica, цей притягував чи не найбільшу увагу відвідувачів. Компанія обіцяє, що розробить серійну модель за 3-4 роки, і хоча якість технічні деталі можуть змінитись, принцип залишиться.

Представлена на виставці машина була оснащена бензиновим двигуном потужністю 37 к.с., 560-літровим баком для робочого розчину, 9,0-метровою штангою і великою кількістю датчиків і камер. Машина рухається на 4-х гусеницях, має максимальний кліренс 1,9 м і важить близько 2,7 т. Одразу після виставки вона була відправлена назад до Північної Америки для проведення додаткових внутрішніх випробувань.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!