Техніка

Розкидачі HORIZON є оптимальними для внесення легкої органіки на значну ширину

Для подрібнення та розкидання легких органічних добрив (компост, курячий послід, вапно) по великій ширині (від 12 до 22 м) з невеликим дозуванням, компанія Joskin розробила розкидачі HORIZON з горизонтальними валами й тарілковим механізмом.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Гній, захоплений горизонтальними валами (Ø 600 мм) та їх двосторонніми ножами зі сталі S700MC (240 ×50 мм), ударяється об закриту кришку та падає на два диски, що обертаються (Ø 1040 мм). Для запобігання налипанню продукту кришка має спеціальне гумове покриття. Кожен диск має шість регульованих лопаток, що захоплюють подрібнений продукт і рівномірно розкидають його по полю.

Горизонтальні розкидальні вали разом із тарілковим механізмом гарантують чудове розподілення матеріалу навіть за невисокого дозування. У базовій комплектації моделі HORIZON укомплектовані терміналом Ferti-CONTROL 4000 й оцинкованими дверима-гільйотиною, що полегшує корегувати витрати на гектар. Як і в разі з моделлю з вертикальними валами, розкидальний механізм Tornado HORIZON має суттєву висоту для полегшення розкидання продукту за завантаження з гіркою. Tornado HORIZON доступний у версіях із висотою кузова 1,3 м (T13) та 1,6 м (T16).

Нагадаємо, оновлені розкидачі гною Tornado оснащують різними валами на вибір.