Техніка

Важкий гній найкраще вносити розкидачами з вертикальними валами

Оновлений розкидач добрив JOSKIN Tornado

Розкидач з вертикальними валами є найбільш поширеним на ринку, оскільки він має меншу вартість і не вимагає складного обслуговування. Разом з тим призначений для розкидання важких видів гною з високим умістом соломи на ширину від 7 до 16 м.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Одним із таких розкидачів є Tornado від Joskin. Його концепція дозволяє вносити великі обсяги гною. Для цього вертикальні вали, злегка нахилені вперед, обертаються зі швидкістю 423 об./хв і розкидають продукт за допомогою зубів зі сталі HB400 (80 ×12 мм). У їх основі – дві відкидні лопатки (Ø 1060 мм), що поряд із розкиданням діють як молотки. У разі наявності каменів, останні відкидаються для амортизації удару й таким чином захищають систему приводу валів (карданний вал, редуктори). Витрати в тоннах на гектар легко регулюються за допомогою комбінації швидкості руху трактора зі швидкістю транспортера.

Розкидальний механізм Tornado є одним із найширших на ринку (1010 мм), завдяки чому забезпечує подрібнення та точне розкидання продукту. Він також має суттєву висоту, що полегшує розкидання під час завантаження з гіркою. Розрізний пристрій допомагає перерубувати довгі волокна, здатні намотуватися навколо валів. Для Tornado з вертикальними валами пропонують три різні варіанти висоти кузова: 1,1 м (T11), 1,3 м (T13) і 1,6 м (T16).

Раніше ми повідомляли, якісне внесення рідкої органіки по стерні забезпечать культиваторні інжектори.