Техніка
Головне:
Техніка

Програмне забезпечення тракторів Valtra надає швидкий і зручний обмін даними

Трактор Valtra серії Т

Компанія Valtra оснащує свої трактори сучасними системами для зручного обміну даними та вдосконалює їх із розвитком нових технологій.

Про це зазначили в ході конференції Valtra Media Event.

«У найближчі десять років сільське господарство повинно стати ще більш стабільним і сталим. Ми у Valtra вважаємо, що це буде певний виклик для нашої галузі і водночас чудова можливість зробити життя простіше. Саме тому ми використовуємо термінал Smart Touch, який забезпечує керування завданнями, підтримує стандарт ISOBUS і збирає всі дані про трактор і довкілля. До цього ж у нас є цифрова система Valtra Connect і, звісно, ми є одним із партнеров хмарного сервісу обміну даними Agrirouter», – відзначає фахівець з технологічних продуктів Valtra Йохан Гротел.

Кабіна трактора Valtra з підлокітником Smart Touch

Зокрема, він зауважує, що до Agrirouter підключені різні партнери, замовники, фермери, виробники обладнання, агрономи тощо.

«Він надсилає необхідну інформацію потрібній людині в потрібний час. До Agrirouter вже підключено 13 систем керування фермою. А тепер через наш сервер Task Doc ми підключені до 20 систем. І в нас немає ніяких перешкод для збільшення цієї кількості. Тепер можна надсилати будь-які завдання чи звіти без USB. Кожен фермер може вибрати зручну систему керування фермою відповідно до своїх потреб», – додає фахівець.

Нагадаємо, трактори Valtra серії Т мають значні оновлення. Раніше повідомлялося, Valtra представила новий, найбільший у серії, трактор N175.

Журнали