Техніка
Головне:
Техніка

Precision Planting забезпечує рівномірне розміщення насіння, - досвід

У компанії «Агрікор Холдинг» оновили технопарк. Протягом останніх десяти років зібрали лінійки тракторів John Deere, Fendt, Case IH. Разом з тим обладнали механічні сівалки висівним апаратом Precision Planting. Загалом усі придбання здійснюють для більш раціональної витрати ресурсів, підвищення врожайності та бережливого ставлення до ґрунту.

Про це AgroTimes розповів директор ТОВ «Агрікор Холдинг» Роман Мельник (Чернігівська обл.).

«Маємо трактори Case IH на 310  та 340 к. с., Fendt 900 і 906, John Deere 8430, 8345R і 9520. Трактори John Deere нам подобаються через оптимальне співвідношення ціна-якість. Зокрема, вартість ремонту у співвідношенні до відпрацьованих мотогодин є особливо привабливою», – зазначає директор компанії.

Також у господарстві переобладнали механічні сівалки під Precision Planting із електроприводом на посекційне відключення.

«Це економічно вигідно. Оскільки завдяки цій системі не допускається пересівання, яке часто знижує врожайність ділянки та спричиняє зайві витрати насіннєвого матеріалу. Ми вважаємо, що потрібно відповідально ставитись до кожної сотки на якій ми працюємо, до кожної рослини на погонному метрі. Ми не допускаємо підсилення нормативних густот, натомість, сприяємо рівномірному розміщенню насінин на квадратному метрі та точності висіву, зокрема, завдяки Precision Planting», – додає Роман Мельник.

Нагадаємо, технологія Precision Planting особливо корисна при зрошенні.

Журнали