Техніка

Після збирання врожаю в нагоді стане штригельна борона BEDNAR STRIEGEL-PRO

Штригельна борона BEDNAR STRIEGEL-PRO

Штригельна борона BEDNAR STRIEGEL-PRO виконує чимало операцій, як навесні перед сівбою, так і після збирання врожаю. Її ефективність вже відзначили в господарстві «Трайгон Фармінг Харків».

Про це розповів керівник підрозділу КВ-2 ТОВ «Трайгон Фармінг Харків» Сергій Шавшин пише журнал The Ukrainian Farmer.

Штригельна борона BEDNAR STRIEGEL-PRO

«У нашому підприємстві штригельна борона BEDNAR STRIEGEL-PRO експлуатується третій рік. Більшість часу вона працювала в південних регіонах, розподіляючи рослинні рештки після збирання пшениці та провокуючи проростання падалиці. Наприклад, торік агрегат обробив близько 3000 га у Миколаївській області. Цієї весни ми привезли його до себе в Харківську область для розподілення решток кукурудзи перед основним обробітком. Також навесні спробували вирівнювати поверхню поля після оранки, і вийшло досить добре», – зазначає Сергій Шавшин.

Разом з тим він зауважує, що агрегат завширшки 12 м і потребує потужного трактора. У господарстві працюють із трактором Case Steiger 530 на швидкості 14 км/год і за добу встигають обробити 208 га.

«Взагалі агрегат виконує кілька завдань: розподіляє рослинні рештки по поверхні поля після збирання різних культур, провокує проростання падалиці й бур’янів, закриває вологу і вирівнює верхній шар ґрунту після основного обробітку», – додає Сергій Сивашин.

Нагадаємо, штригельна борона BEDNAR STRIEGEL-PRO найраніше виходить у поле. Раніше повідомлялося, BEDNAR співпрацюватиме з італійським виробником ротаційних борін MORENI.