Техніка
Головне:
Техніка

Перевантажувальний бункер ПБН-30 ефективний на схилах, - аграрій

Перевантажувальний бункер-накопичувач ПБН-30

У господарстві «Форватор», що на Тернопільщині, оновлюють технопарк. Зокрема, активно користуються технікою John Deere: мають п’ять тракторів і комбайн. Також нещодавно придбали перевантажувальний бункер-накопичувач ПБН-30 заводу Кобзаренка, роботу якого вже встигли оцінити в екстремальних умовах.

Про це AgroTimes розповів агроном ПП «Форватор» Іван Гнатишин (Тернопільська обл.).

«У нас багато техніки від John Deere. Зокрема, маємо п’ять тракторів потужністю від 130 к с. до 520 к. с. і дуже задоволені ними. Їх використовуємо під час сівби, оранки, культивації, боронування. Маємо John Deere 8335R який працював на закритті вологи з боронами шириною 21 м. Це досить широкий захват, але при цьому спостерігаємо економію пального», – зазначає агроном.

Разом з тим він розповідає, що в серпні придбали комбайн John Deere 8335, який дуже допоміг у збиранні кукурудзи та сої, а також перевантажувальний напівпричіп ПБН-30 заводу Кобзаренка, що розрахований на 30 т.

 «У нас є горбисті ділянки, та ще й ми збирали врожай кукурудзи у період дощів. То цей перевізник, агрегатований із трактором John Deere, працював там, де інші машини не могли, він пришвидшив збір урожаю. Так, агрегат добре себе показав у роботі на нерівному рельєфі та за вологих умов», – додає Іван Гнатишин.

Нагадаємо, ріпаковий стіл збирає врожай без втрат. Раніше повідомлялося, завод Кобзаренка запускатиме другу чергу підприємства в Польщі.