Техніка
Головне:
Техніка

Завод Кобзаренка запускатиме другу чергу підприємства в Польщі

Попри пандемію коронавіруса та економічний спад, українська компанія сільськогосподарського машинобудування «Завод Кобзаренка», планує запустити другу чергу заводу Kobzarenko sp. z o.o біля міста Лодзь у Польщі. 

Про це повідомляє Kurkul.

«Ми готуємося запускати там неподалік від Лодзя другу чергу заводу і подали запит на часткове відшкодування у розмірі €2 млн з коштів Євросоюзу. Так, є невеликі нюанси через пандемію коронавірусу. Але якщо ми виграємо цей конкурс, то невдовзі почнемо будівництво ще одного корпусу заводу», – сказав засновник і директор «Заводу Кобзаренка» Анатолій Кобзаренко.За його словами, інвестиції у будівництво заводу з виробництва причіпного обладнання в Польщі склали близько €5 млн, із них €2,3 млн Євросоюз уже повернув як безповоротну допомогу. Решту суми засновник виплачує як кредит польському банку.

«Зараз там працюють вже 30 людей. Ми спершу не знали, якою має бути оплата праці. Поради теж ні в кого було спитати. Вирішили встановити заробітні плати на 40% вищі, ніж отримують наші працівники в Україні. Також даємо безкоштовне житло та переїзд комфортабельними автобусами, є соцпакет», – розповів Анатолій Кобзаренко .
Довідка: Анатолій Кобзаренко є власником 4 заводів: «Завод Кобзаренка», «Компанія «Кобзаренко», «Кобзаренко Агро» та нещодавно відкритий завод у Польщі — Kobzarenko sp. z o.o.

Читайте також: «Завод Кобзаренка» експортує агротехніку власного виробництва до Австралії