Техніка

Обприскувачі українського виробника отримають системи комп’ютерного керування

Менеджери компанії BOGUSLAV отримували від клієнтів багато запитів на дооснащення базових моделей причіпних обприскувачів більш технологічними рішеннями. Саме тому на численні прохання аграріїв виробник вирішив внести корективи у їх комплектування, і тепер всі моделі причіпних обприскувачів уже в базовій комплектації будуть оснащені системами комп’ютерного керування.

Про це з посиланням на коментар начальника відділу продажу ПрАТ «Богуславська сільгосптехніка» Олександра Бабиленко пише журнал The Ukrainian Farmer.

Це дуже важливе рішення, бо використання автоматизованих систем керування дозволяє значно пришвидшити обробку полів і зменшити вплив людського чинника. Такі автоматизовані системи дозволяють економити витрати робочої речовини, зменшують витрати пального та значно покращують умови праці оператора.

Окрім того, всі обприскувачі обладнано системою примусового заправляння, що дозволяє швидко заправити бак готовим робочим розчином за допомогою насоса заправника без ризику для оператора.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що український обприскувач обладнали підвіскою з двома гідроциліндрами для підіймання штанги.