Техніка

Обприскувач HARDI ефективний на горбах, схилах і в’язкому ґрунті, - досвід

Самохідний обприскувач HARDI ALPHA EVO III

У господарстві «Агросвіт» тривалий час успішно використовували обприскувачі HARDI, внаслідок чого придбали нову, більш сучасну машину – ALPHA EVO III із баком на 4500 літрів і 24-метровою штангою.

Про це розповідає головний інженер ТОВ «Агросвіт» Володимир Чорнопіщук, пише журнал The Ukrainian Farmer.

«Хочу зазначити про стійкість машини, що має відносно невисоку масу із заповненим баком і надійне розподілення ваги. Особливу роль відіграє тут сучасна гідростатична трансмісія. Зокрема, тут стоїть не один, а два гідравлічних насоси та кілька гідромоторів. Велика подяка компанії «Спектр Агро», яка пішла нам назустріч і замінила гідромотори на ще потужніші. Наш обприскувач упевнено працює на будь-яких горбах і схилах, а також на перезволоженому в’язкому ґрунті», – розповідає головний інженер господарства.

Витрати пального під час обробок становить 0,9-1,1 л/га, за максимально включеної системі TWIN FORCE на 100 %, що дає змогу економити  чималі кошти. 

«Оновлений HARDI ALPHA EVO III став ще зручнішим і більш технологічним. Тут є автоматичне ведення по коліях, можливість вимкнення окремих секцій і форсунок, система електронного контролю висоти штанги й багато іншого. Тут чудова оглядовість, комфорт кабіни, автоматично здійснюється заливання і змішування препаратів, чітко витримується норма внесення та всі необхідні умови. Для нас ця машина – це  справді оптимальне співвідношення ціни та якості», – додає Володимир Чорнопіщук.    

Нагадаємо, із системою TWIN-FORCE можна скоротити використання ЗЗР до 30%.