Техніка

Із системою TWIN-FORCE можна скоротити використання ЗЗР до 30%, - дослідження

Вибір форсунок – це важливе питання під час придбання обприскувача. Різні види форсунок для обприскувачів дають різний факел розпилення, покривні зони, але на їх несправність вказує одна й та ж ознака – нерівномірне розподілення робочого розчину.

Про це зауважує журнал The Ukrainian Farmer.

Обприскувач HARDI COMMANDER із системою повітряної підтримки TWIN-FORCE

У разі нерівномірного розподілу робочого розчину в нагоді стане система повітряної  підтримки TWIN-FORCE. Це назва, яку виробник HARDI дає своїм версіям штанги  з двома вентиляторами із безступеневим  регульованим гідроприводом, доступним  для низки навісних, причіпних і самохідних обприскувачів.

Результатом є ефективний контроль зносу, що не лише дає  можливість збільшити кількість годин і днів  обприскування, а й дозволяє збільшити  швидкість руху до 15 км/год, не погіршуючи такі показники як ефективність і безпека під час роботи.

«Дослідження підтвердило, що повітряна система  TWIN-FORCE може зменшити знос аерозолів до 80%, що призводить до скорочення  використання ЗЗР продуктів до 30% і зменшення використання води до 50%», – відзначають у статті.

Раніше ми повідомляли, на що варто звернути увагу під час вибору самохідного обприскувача.