Техніка

Самохідний обприскувач HARDI працює за будь-яких умов, - інженер

Самохідний обприскувач HARDI ALPHA EVO III

Господарство «Агросвіт», що на Хмельниччині, обробляє до 17 тис., на яких вирощує різні зернові, бобові та олійні культури. Ефективність виробництва вдалося суттєво підвищити завдяки оптимізації захисту посівів із сучасними обприскувачами HARDI.

Про це розповідає головний інженер ТОВ «Агросвіт» Володимир Чорнопіщук, пише журнал The Ukrainian Farmer.

«Найперший обприскувач HARDI з’явився в нас ще 2006 року. Це був причіпний  COMMANDER – надзвичайно надійна машина, що вірою та правдою відслужила багато років. Згодом у 2012 році ми одними з перших придбали самохідний HARDI. Відтоді ця машина без жодних нарікань відробила понад 10 тис. мотогодин, а головне – чудово працює й досі», –  зазначає головний інженер.

Тривалий досвід безпроблемного використання обприскувачів HARDI спонукав господарство придбати нову, ще сучаснішу машину – ALPHA EVO III. Це модель із баком на 4500 літрів і 24-метровою штангою.

«Перед вибором обприскувача ми відвідали багато польових демонстрацій і щоразу переконувалися, що саме HARDI стане найкращим варіантом. Перш за все тому, що всі їхні моделі (навіть причіпний обприскувач 2006 року випуску) мають запатентовану систему TWIN FORCE, аналогів якої немає у інших виробників. У нас горбиста місцевість, і часто трапляються сильні вітри, проте, зважаючи на чималі  площі та потребу своєчасно виконувати захист посівів, немає часу чекати, коли складуться оптимальні погодні умови. Натомість самохідний обприскувач HARDI дає змогу нормально працювати навіть за несприятливих умов», – додає Володимир Чорнопіщук.

Раніше ми повідомляли, на що варто звернути увагу під час вибору самохідного обприскувача.