Техніка

Обприскувач Agrifac Condor працює увесь сезон навіть за складного рельєфу

Самохідний обприскувач Agrifac Condor

Нідерландська компанія Agrifac створила власну концепцію захисту культур, що втілилась у моделі Condor Endurance. Цей самохідний обприскувач забезпечить захистом у найкоротші строки за складного рельєфу та на пізніх стадіях вегетації.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Самохідний обприскувач Agrifac Condor з кліренсом до 2 м здатен працювати весь сезон, від внесення ґрунтових гербіцидів до десикації ріпаку та соняшнику.

Для роботи на складних горбистих масивах можна використовувати систему вирівнювання шасі MountainMasterPlus. Завдяки спеціальним сенсорам машина визначає бік нахилу та за допомоги гідравлічних циліндрів вирівнює її, що дозволяє працювати на схилах до 25° поперек і до 32° вдовж. Штанга обприскувача працює відносно поверхні поля незалежно від шасі та рами машини.

Варто зазначити, що Agrifac запатентував шасі Stabilo plus, що відрізняється унікальними інженерними рішеннями. Завдяки йому під час роботи на нерівній поверхні більшість перепадів нівелюється, що забезпечує стабільний рух обприскувача. Разом з тим оператор менше втомлюється й довший час може працювати з високою продуктивністю.

Нагадаємо, компанії Agrifac і «Цеппелін Україна» розпочали співпрацю.