Техніка

New Holland презентував свої рішення на масштабній агровиставці в Бразилії

Компанія New Holland справила велике враження на одній із найбільших виставок сільськогосподарських технологій у світі – Agrishow у Бразилії.

Про це повідомляє прес-служба CNH Industrial.

New Holland Agriculture продемонструвала свої передові рішення для збирання врожаю та цифрового землеробства на стенді площею 6 500 м2 на 27-й виставці Agrishow – найбільшій сільськогосподарській ярмарці в Латинській Америці, що проходила в Рібейран-Прету (штат Південна Кароліна).

Серед основних експонатів на стенді були новий комбайн CR Intellisense TM з новітніми технологіями автоматизації та штучного інтелекту, цифровий сільськогосподарський простір, а також трактор T6 Methane Power – перший у світі серійний трактор, що працює на метані.

Компанія New Holland також представила новий трактор T5.110S – один із найукомплектованіших і найпотужніших тракторів у своїй категорії, призначений для довгих днів роботи в полі.

Успішна участь New Holland в Agrishow 2022 завершилася здобуттям престижного звання «Машина року», яке журі присудило комбайну TX5.90. Випущений у 2020 році в Бразилії, комбайн TX5.90 заснований на спадщині культової лінійки TC, відомої своєю надійністю та ефективністю.

Нагадаємо, зекономити пальне допоможе трактор з інноваційними рішеннями.