Техніка

New Holland оновив навантажувачі TH

New Holland оновив навантажувачі TH

Компанія New Holland оновила лінійку своїх телескопічних навантажувачів серії TH, що складається з 13 моделей потужністю 133 та 145 к.с.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зовні моделі відрізняються нижчим профілем капота двигуна, що покращує огляд праворуч та доступ для технічного обслуговування. 

Всі моделі отримали трансмісію PowerSift із шістьма передачами переднього ходу та трьома заднім.

Моделі TH6.36, TH7.37, TH7.42 та TH9.35 можуть оснащуватися модернізованим насосом з регульованою швидкістю подачі 160 л/хв.

Лінійка навантажувачів також отримала оновлену кабіну, в якій встановлено 7-дюймовий дисплей Infoview, а також підлокітник, у якому згруповано органи керування. Джойстик має елементи управління трансмісією та реверсом напрямку руху. Він також має кнопку для струшування ковша та функцію повернення у вихідне положення.

Крім того, моделі оснащені новою камерою заднього виду та РК-дисплеєм, поряд з яким тепер розташований новий світлодіодний індикатор, що попереджає про максимальну вантажопідйомність. При цьому всі моделі тепер без обмежень готові до використання з PLM Connect і постачаються з річною підпискою на телематику PLM Connect для моніторингу даних обладнання та надсилання попереджень.

Читайте також: Серія TH 7038 оснащена двигуном PERKINS 1104D