Техніка

Назвали переваги агрегатів для вертикального ґрунтообробітку

Компанія Great Plains розробила високоефективний агрегат для вертикального обробітку ґрунту – Turbo-Max. Це знаряддя добре перевірене на полях України та регулярно отримує технологічні оновлення.

Про це відзначають у журналі The Ukrainian Farmer.

Turbo-Max здатний ретельно подрібнювати стебла кукурудзи на акуратні фрагменти, завдовжки кілька сантиметрів, тому модель заразом виконує роботу мульчувача.

Модель обладнано двома батареями дисків із проміжком 19,05 см та варіативністю кута атаки дисків у діапазоні від 0° до 6° під час руху з допомогою гідравліки відповідно до зміни польових умов. До того ж агрегат має функцію гідравлічного перерозподілення ваги за допомогою клапана дозавантаження з центральної секції на бокові, забезпечуючи постійний рівномірний тиск на ґрунт по всій ширині машини.

Поряд із цим Turbo-Max характеризується всіма очевидними перевагами агрегатів для вертикального обробітку ґрунту, немовби проколюючи ґрунт без перевертання пласта й формуючи мережу мікротріщин, крізь які вільно потрапляють вниз волога та повітря. Це додатково сприяє пришвидшеному та якісному розкладанню пожнивних решток, що дуже важливо в нашому випадку. Так само як і можливість замульчувати поверхню ґрунту.

Нагадаємо, вертикальний обробіток ґрунту вимагає особливих налаштувань техніки.