Техніка

Great Plains пропонує керований вертикальний обробіток

Great Plains пропонує керований вертикальний обробіток

На виставці Agritechnica 2019 компанія Great Plains Manufacturing, Inc. представила три базових агрегати, які уособлюють технологію вертикального обробітку.

Про це повідомляє AgroTimes.

Це глибокорозпушувач Sub-Soiler для руйнування глибинних ущільнених прошарків ґрунту, добре відомий Turbo-Max® із функцією зміни кута атаки дисків під час роботи, а також гібридний агрегат Max-Chisel , що може руйнувати глибинні ущільнення та подрібнювати рослинні залишки.

Представлений на стенді агрегат Turbo-Max відрізнявся тим, що зміни налаштувань виконувались через інтерактивний дисплей нової системи Implement Command. Відвідувачі змогли змінювати глибину, кут атаки дисків, положення заднього котка та симулювати гідравлічний перерозподіл ваги на крилах, а також контролювали інші налаштування.

Два додаткових інтерактивних стенди відображали технологічні переваги, що невдовзі з’являться в агрегатах Great Plains. На першому було представлено чотири демонстраційні висівні секції – з новим висівним апаратом зернової сівалки, що буде встановлюватись з 2020 року. На другому інтерактивному стенді була представлена технологія TrueView, яка спочатку буде доступною на агрегатах Turbo-Max. Це технологія картування, яка дозволяє фермерам отримувати важливу інформацію під час виконання звичайних польових робіт. За допомогою датчиків, що вимірюють електричну провідність (тип ґрунту), вміст органіки, вологість та температуру визначаються особливості та властивості ґрунтових умов із більшою точністю. В результаті фермери отримають збільшення прибутковості через покращені знання про кожне поле.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!