Техніка
Головне:
Техніка

Навантажувач Weidemann 2070 LP якісно працює за будь-яких умов

Навантажувач Weidemann 2070 LP

Навантажувач Weidemann 2070 LP виконує транспортні й вантажні операції, а також активно працює у полі. Відтак, він може стати незамінним помічником не лише на виробництві зерна, а й у розсадниках і садівництві. Цьому сприяють малі габарити  машини, її висока маневровість і достатня потужність.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Агрегат має двигун потужністю 2600 об/хв та об’єм баку 55 л. Вантажність машини складає майже одну тонну. Разом з тим Weidemann 2070 LP розвиває робочу швидкість до 20 км/год.

Навантажувач вирізняється компактністю, зокрема його ширина менше, ніж півтора метра, а висота трохи більше двох.

Шарнірне з’єднання рами забезпечує маневровість і додає безперервний контакт із поверхнею усіх чотирьох коліс. Це забезпечує максимальну тягову потужність під час руху в несприятливих умовах перезволоженого або розпушеного ґрунту, снігу і льоду в зимову пору. За потреби оператор може ввімкнути блокування диференціалу, щоб підвищити тягові якості навантажувача.

Підіймання стріли здійснюється двома гідроциліндрами, що додає стійкості й стабільності конструкції. Також до переваг варто додати зручну кабіну з відмінною оглядовістю за будь-якого положення стріли.

Нагадаємо, навантажувач Weidemann 2070 LP оптимізує витрати.