Насос – це найважливіший складник обприскувача
Під час вибору самохідного обприскувача вважливими є не лише такі критерії як потужність й продуктивність машини. На ефективність і комфортність виконання робіт впливають: міцність рами та маса агрегата; швидкість пересування, діапазон ходу та конструкція штанги; насос; система контролю обприскування. Обираючи двигун, ураховують його потужність і ресурс роботи, не забуваючи про економічність.
Про це зауважує журнал The Ukrainian Farmer.
Міцність рами є також важливим аспектом вибору, адже обприскувач виконує складну роботу на нерівній поверхні. Багато моделей мають раму на заклепках (наприклад, HARDI ALPHA EVO III), що на багато краще за зварну раму.
«Обмірковуючи варіанти, враховуйте й вагу конструкції, бо висока вага – це додаткові витрати на експлуатацію. Тим більше: обприскувачі з великою вагою тиснуть на ґрунт, а отже агрегат може загрузнути у вологому ґрунті або застрягти на пагорбі», – відзначає видання.
Насос – це найважливіший складник обприскувача, на яку варто звернути увагу. Продуктивність насоса впливає на швидкість обприскувача. На всіх моделях обприскувачів HARDI встановлено діафрагмований насос HARDI 464 з продуктивністю 322 л/хв. Цей насос, на відміну від інших мембранно-поршневих (діафрагмових) насосів, що є на ринку, не має ванни для оливи в корпусі, що суттєво подовжує строк його експлуатації.
Нагадаємо, із системою TWIN-FORCE можна скоротити використання ЗЗР до 30%.