Техніка

З обприскувачем AGRIFAC Condor розмір краплі можна змінювати на ходу

Самохідний обприскувач Agrifac Condor

У рамках польової демонстрації, що відбулася під Києвом, випробували роботу самохідного обприскувача обприскувачі AGRIFAC Condor з різним розміром крапель.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Так, на різних ділянках розклали лакмусові папірці, щоб побачити, з яким розміром крапель і якою густотою покриття цільової поверхні виконується обприскування. Норма виливу становила 100 л/га, висота ведення штанги над цільовою поверхнею – 60 см, робоча швидкість – 15 км/год.

Візуалізація покриття системою HTA
робочим розчином цільової поверхні за однакових умов зі зміною розміру краплі

Результати на фото свідчать, що завдяки системі HighTechAirPlus (HTA) оператор натисканням однієї кнопки може змінити розмір краплі й норму виливу на ходу, не зупиняючись і замінюючи розпилювачі. Це суттєво зменшує простої в час, коли змінюються погодні умови й виникає потреба скорегувати параметри роботи.

«Також в останні роки збільшується кількість одноосібників, ділянки яких розташовані посеред полів. Працювати навколо них обприскувачем часто незручно. Об’їзди значно впливають на загальну продуктивність обприскування. Але ще неприємнішим є ризик знесення робочого розчину на інші культури, що може спричинити їх пошкодження. Система HTA обприскувача AGRIFAC Condor дає можливість за допомогою двох інструментів досягти бажаного результату: направлений повітряний потік разом із контрольованим розміром крапель знижують ризик знесення на 95%», – відзначають у статті.

Раніше повідомлялося, система HTA дозволяє зменшувати норму виливу, підвищуючи якість обприскування.