Техніка
Головне:
Техніка

На Миколаївщині відбувся демопоказ аплікатора BLU-JET AT2000

Аплікатор BLU-JET AT2000 у господарстві агрохолдингу «Золота Нива»

Агрохолдинг «Золота Нива» здійснив демопоказ аплікатора для внесення рідких добрив BLU-JET AT2000 9R70 у відділенні с. Весняне, що на Миколаївщині. Зокрема, ним удобрили 11 га поля.

Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу.

Зазначають, що рама аплікатора має профільну конструкцію 17,8 х 17,8 см. Для її підняття та складання крил використовуються гідроциліндри Prince.

Бак для робочої рідини зроблений зі спеціального хімічно стійкого пластику товщиною 1,5 см. У моделях АТ2000-3015 бак еліптичної форми, а в АТ4015-7000 – циліндричної. Подача робочої рідини здійснюється за допомогою високонадійного механічного насоса CDS John Blue PNG 7055 із приводом від колеса або гідравлічним Hypro 9303.

Аплікатор BLU-JET AT2000

«Внесення добрив у ґрунт виконується як за рахунок системи (JetStream) подачі з форсунки в борозну за диском, так і за рахунок ножа надтонкої форми, що закріплений за диском на глибину 50-100 мм. На робочих колесах застосовуються шини бренду Good Year для забезпечення надійної роботи за будь-яких умов», – відзначають у компанії.

Також зауважують, що завдяки робочому кліренсу аплікатора в 79 см на полі з посівами кукурудзи можна виконати підживлення до 8-12 листка, в період, коли відбувається активний розвиток рослини (розташування качана, формування кількості рядів зерен у качані та їх маси).

Нагадаємо, підживлення просапних культур аплікатором підвищує їх маржинальність. Раніше повідомлялося, перехід на рідкі добрива скоротив виробничі витрати.

Журнали