Техніка
Головне:
Техніка

Lemken припиняє виробництво обприскувачів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Компанія Lemken оголосила, що закриває випуск традиційної лінійки  обприскувачів з кінця цього року, незважаючи на те, що представила нову самохідну машину Nova на Agritechnica.

Про це повідомляє Profi.

За словами гендиректора компанії Ентоні ван дер Лея, після 10 років роботи в цьому сегменті, Lemken не досяг запланованих масштабів. Вимоги до обладнання на різних ринках зростають і стають все більш розрізненими і важко їх виконати при дотриманні фірмового стандарту якості. 

У компанії додають, що планують удосконалити свій культиватор, сівалки та інші засоби по догляду за рослинами. Останні складаються з ребрендованих розкидачів добрив Sulky та обладнання для механічного просапування Steketee.

«Steketee пропонує не лише інноваційну технологію просапування, але і найінтелектуальнішу технологію камер на ринку», – сказав Ентоні ван дер Лей. – Ми хочемо підключити ці машини до наших цифрових рішень і зробити їх адаптивними. Навколишнє середовище змінюється дуже швидко. Це майбутня тема для всіх нас –  забезпечити глобальну продовольчу безпеку, незважаючи на екологічні обмеження».

Завод Lemken з виробництва обприскувачів у Харені перейде до складання сівалок. А звільнені потужності заводу в Альпені використають  для збільшення виробництва культиваторів.

Читайте також: Lemken розробив новий агрегат для передпосівного обробітку ґрунту

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: