Техніка

LEMKEN розробив новий агрегат для передпосівного обробітку ґрунту

LEMKEN розробив новий агрегат для передпосівного обробітку ґрунту

Компанія LEMKEN запропонувала новий агрегат для передпосівного обробітку ґрунту – гібридний культиватор Koralin 9.

Про це повідомляє AgroTimes.ua

Головна ідея цього агрегату полягає у роботі на полях, де буде застосовуватись мінімальна кількість гербіцидів, з великою кількістю рослинних решток, і де буде потреба виконувати більше операцій за один прохід. Це пов’язано із обмеженням і майбутньою забороною використання гліфосату у Європі.

За таких умов передпосівний обробіток необхідно буде виконувати по рослинних рештках, і новий культиватор зможе впоратись із цим в першу чергу за рахунок двох рядів дисків. Сам диск взято з короткої дискової борони Heliodor 9, діаметр його складає 510 мм. Стійка схожа за конструкцією, але в ній повністю прибрали кут атаки, щоб диск лише різав і в жодному разі не перемішував ґрунт з рештками. Також стійка має спеціальний вигін, щоб унеможливити бокове зміщення диска. Позаду дисків встановлено лапи, які можуть обробляти ґрунт на глибину до 10 см. Агрегат спирається не на котки і дишло, а на 6 опорних коліс, при чому транспортні колеса також задіяні в роботі. Глибина обробітку регулюється за допомогою гідравліки.

За лапами встановлені вирівнюючи планки, а ще далі можна встановити штригельну борону або коток (одинарний або подвійний в залежності від потреби). Ширина захвату агрегату може складати 6,6 м або 8,4 м, а необхідна потужність складає від 37 к.с. до 50 к.с на метр ширини захвату.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!