Техніка

KUHN випустив нові зносостійкі наконечники для стерньових культиваторів

Новий наконечник KUHN DURAKARB

Компанія KUHN пропонує для стерньових культиваторів нові наконечники з твердосплавними пластинами DURAKARB, що забезпечують більш тривалий термін експлуатації знаряддя, особливо на кам’янистих ділянках.

Про це повідомляє прес-служба виробника.

«Пластини з карбіду вольфраму виготовляються з набору порошків, отриманих після стиснення та нагрівання кількох хімічних компонентів, включаючи вольфрам і вуглець. Виробничий процес, який відповідає дуже точним критеріям, дозволяє нам отримувати дуже твердий і зносостійкий матеріал», – розповідає виробник.

Новий наконечник DURAKARB 80/50 доступний для стерньових культиваторів CULTIMER і PERFORMER. Твердосплавна насадка була розроблена для полегшення проходження знаряддя та зниження споживаної потужності завдяки ширині 50 мм у нижній частині. Ширина верхньої частини становить 80 мм, що забезпечує ідеальне перемішування за будь-яких умов. Завдяки 4 твердосплавним пластинам термін експлуатації нового наконечника збільшено у вісім разів, порівняно зі стандартним наконечником.

Для стерньового культиватора PROLANDER пропонують наконечник DURAKARB 50/30. Він має ті ж самі переваги завдяки своїй особливій V-подібній формі й забезпечує п’ятикратний термін експлуатації кованої деталі. Цей наконечник має лише один отвір для кріплення, що скорочує час його заміни.

Нагадаємо, посівний комплекс KUHN Espro 6000 RC забезпечує рівномірні сходи й вирівнює поле.