Техніка

Посівний комплекс KUHN Espro 6000 RC забезпечує рівномірні сходи й вирівнює поле

Посівний комплекс KUHN Espro 6000 RC

Посівний комплекс KUHN Espro 6000 RC напрацював у господарстві «Агрофірма Прогрес» близько 4000 га й підтвердив переваги, заявлені виробником. Зокрема, агрегат виявився продуктивним, економічним і високотехнологічним у якості висіву.

Про це розповідає виконавчий директор ПСП «Агрофірма Прогрес» Віталій Моргун, пише журнал The Ukrainian Farmer.

Посівний комплекс KUHN Espro 6000 RC складається з двох рядів дискових секцій, які готують ґрунт до сівби, зворушуючи його на глибину посівного ложа, одно-дискових сошників для внесення мінеральних добрив, блоків прикочувалоних коліс великого діаметру, змонтованих в шахматному порядку, дводискових сошників із внутрішніми чистиками, прикочувальних роликів та граблин. Бункер розраховано на 5500 л у співвідношенні 40 : 60. Дозувальні апарати для насіння та добив мають електричні приводи. Ширина міжряддя – 15,0 см.

«KUHN Espro 6000 RC працює із трактором John Deere потужністю 300 к. с. Щоб агрегат не «стрибав» по полю, обмежуюємось швидкістю 12 км/год – так і сівалка краще працює, і дисковій секції вистачає швидкості, щоб ефективно розпушувати ґрунт. Витрати пального –  8-10 л залежно від умов. Зазвичай дискова секція працює на 7 см, насіння висіваємо на глибину 4–5 см», – розповідає Віталій Моргун.

За його словами, за день встигали засівати 50-70 га (протягом 10-11 год). Якщо працювали на полях після соняшнику, то запускали різальний коток, щоб подрібнити тверді стовбури. У результаті отримали якісну сівбу, рівномірні сходи та вирівняні поля.

Нагадаємо, Kuhn випустив нові агрегати для ґрунтообробітку, сівби та заготівлі кормів