Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Kuhn представив робота-роздавача кормів

Kuhn представив робота-роздавача кормів

Компанія Kuhn на онлайн-заході Kuhn Virtual Space Tour представила компактного робота-кормороздавача Aura з бункером на 3 м³ та двигуном внутрішнього згоряння.

Про це повідомляє Аgrartechnik.

Компанія Kuhn почала розробку у 2015 р. Новий робот-кормороздавач Kuhn Aura поєднує у собі ряд ключових інновацій та ноу-хау в галузі електроніки, механіки, інженерії та автоматизації. Робот є компактним, економічним та доступним рішенням для автоматизації сільського господарства.

«Kuhn Aura — це мережева система, яка використовує сучасні можливості діджиталізації. Для Kuhn модель Aura представляє нову категорію кормових роботів та базується на існуючих самохідних комбікормових змішувачах Kuhn. Aura має висувну штангу для розвантаження/завантаження пересувного бункера, може зважувати та змішувати раціони, а також доставляти їх у потрібні місця, завантажуючи їх там», – зазначається у повідомленні.

Висота машини 2,5 м, ширина — 1,9 м, довжина — 6,9 м. Вага складає 6,2 т, об’єм бункера становить 3 м³. Два вертикальних змішувальних шнека з програмованою швидкістю, а також вивантаження корму через стрічковий конвеєр з двох сторін — відмінність кормороздавача Aura. Дві щітки, що обертаються позаду робота, забезпечують чистоту. Двигун внутрішнього згоряння потужністю 57 к.с. забезпечує роботу машини. Скоро буде доступна й гібридна версія.

На вулиці робот орієнтується за допомогою  GPS-RTK і одометру, що виміріє шлях, а в будівлях – за допомогою лідара і одометричної системи.

Читайте також: KUHN пропонує новий кормозмішувач