Техніка
Головне:
Техніка

KUHN пропонує новий кормозмішувач

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
KUHN пропонує новий кормозмішувач

Ще більш ефективну годівлю ВРХ може забезпечити кормозмішувач PROFILE 30.2 CL. Цей агрегат розроблений на базі EUROMIX, однак в новій моделі несуча рама була замінена на несучій кузов. Таким чином було досягнуто кілька переваг: зменшилась вага машини, вона стала компактнішою і тепер може проходити в корівники із невисокими воротами. Кормозмішувачі зроблені двошнековими для більш інтенсивного перемішування, і тепер за той самий час машина може приготувати значно більше корму. Про повідомляє AgroTimes.ua.

Окрім двостороннього транспортера тут є висувні контрножі для інтенсивного руйнуванні тюків та рулонів, які зазвичай вкидають в змішувач цілими, лише звільнивши їх від шпагату. Контрножі активуються за допомогою гідроприводу.

Вагова система полегшує приготування різних раціонів. Тракторист обирає раціон, і комп’ютер показує, чого скільки потрібно засипати. По мірі заповнення вагова система передає інформацію на комп’ютер, і той показує чи достатньо було завантажено того або іншого інгредієнту. Агрегатується змішувач із трактором потужністю 130-150 к.с.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!