Техніка

Krone оновила кормозбиральні комбайни Big X

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Krone оновила кормозбиральні комбайни Big X

Компанія Krone оновила кормозбиральні комбайни Big X 480/530/580/630. На додаток до нової кабіні, основна увага була приділена оптимізації потоку рослинної маси і переходу на стандарт викидів вихлопних газів Stage V.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Нова кабіна для модифікованої серії має стандартний або комфортний комплект обладнання. У останній входить шкіряне кермо, більший термінал, сонцезахисні штори, більше склоочисників.Для обох варіантів кабіни доступні різні комфортабельні сидіння водія.

Пакети освітлення пропонуються з галогенними і світлодіодними лампами, можуть комбінуватися з освітленням для обслуговування і доступу.

Зернодробарка OptiMaxx має збільшену поверхню тертя і може більш інтенсивно готувати зерно і рослини у всіх діапазонах довжини подрібнення. Krone пропонує нові вальцьові зернодробилки у виконанні 105/123 зубів і 123/144 зубів. Варіант з 105/123 зубами підходить для середнього і довгого подрібнення, в той час як для короткого і середнього подрібнення рекомендується використовувати вальцьову зернодробарку з 123/144 зубами. У стандартній комплектації перепад частоти обертання становить 30 відсотків – 40 і 50 відсотків – опціонально.

Krone пропонує також два варіанти зернодробарок в додатковому виконанні для важких умов експлуатації. 

В якості силового агрегату Krone використовує перевірені двигуни MTU потужністю до 653 к.с .. Всі Big X цієї серії відповідають останнім нормам щодо викиду відпрацьованих газів Tier 4 (США) і Stage V (ЄС). Двигун поперечного розташування, встановлений далеко позаду, забезпечує оптимальний розподіл ваги. 

Транспортна ширина кормозбиральних комбайнів з шинами великого об’єму 710/70 R42 становить всього 3 м.

Читайте також:Krone представила швидкий обгортач рулонів сіна

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями