Техніка

Компанія Väderstad презентує новий дисковий культиватор Carrier XT 

Дисковий культиватор Väderstad Carrier XT

Väderstad представляє новий дисковий культиватор Carrier XT 425-625. Він вирізняється легкістю налаштування та можливістю піднімання й опускання рядів дисків. Завдяки цьому обробіток ґрунту можна оптимізувати залежно від робочої глибини.

Про це повідомляє прес-служба компанії Väderstad.

Carrier XT — це найновіше доповнення до сімейства дискових культиваторів Carrier, що використовуються для високошвидкісного лущення стерні, обробітку ґрунту та підготовки посівного ложа. Він може впоратися з усіма різноманітними завданнями сучасного землеробства – від ультраповерхневого до більш глибокого обробітку ґрунту.

Carrier XT доступний у трьох моделях з різною робочою шириною: 4.25, 5.25 або 6,25 м. Машина може поставлятися в напівпричіпній і навісній версіях. Усі моделі Carrier XT можуть оснащуватись різними варіантами одинарних і дворядних котків.

Головною особливістю Carrier XT є ряди дисків, глибина яких налаштовується гідравлічно з кабіни трактора. Таким чином, Carrier XT може оптимізувати ефективність підрізання на малій глибині, одночасно підвищуючи точність обробітку на більшій робочій глибині.

«За збільшення кута нахилу диска до ґрунту, підвищується й проникна здатність диску. Змінюючи кут нахилу, ми змінюємо кут підрізання. Спеціалісти компанії Väderstad провели багато досліджень для того, щоб точно налаштувати ці кути та максимізувати продуктивність під час роботи в полі. У результаті Carrier XT оптимізує кути дисків до робочої глибини. Це видно в повному підрізанні на меншій робочій глибині, а також в точному дотриманні глибини та зменшеному потоці ґрунту за більшої робочої глибини. Все це сприяє зниженню використання дизельного пального», – зазначає директор з розробки культиваторів у Väderstad  Вольфрам Гаштольц.

Carrier XT може оснащуватись дисками 450 мм, дисками TrueCut 470 мм або ножовими дисками CrossCutter Disc для ультраповерхневого обробітку. Залежно від діаметру дисків забезпечується відповідна інтенсивність обробітку ґрунту.

«Кожен диск виготовлений з високоякісної шведської сталі V-55 на власному заводі оригінальних запчастин Väderstad Components. Це забезпечує високу зносостійкість і тривалу продуктивність у польових умовах», – відзначає Вольфрам Гаштольц.

Офіційна презентація нового Carrier XT 425-625 відбудеться під час польової виставки DLG Field Days в Німеччині у червні. Культиватор буде доступний до замовлення з жовтня 2022 року.

Нагадаємо, знаряддя для поверхневого обробітку підвищують продуктивність ґрунту.