Техніка

Компанія Agrifac анонсує партнерство з новими дилерами на українському ринку

Компанія Agrifac анонсує партнерство з новими дилерами на українському ринку

У відповідності зі стратегією розвитку Agrifac, нові партнери ПрАТ «Волинська Фондова Компанія» та ТОВ «Агроресурс-А» посилять дилерську мережу в Україні, продаватимуть та забезпечуватимуть післяпродажне обслуговування всіє модельної лінійки самохідних обприскувачів Agrifac.

Про це AgroTimes повідомили регіональні менеджери компанії.

Зміцнення дилерської мережі Agrifac, в структурі якої є три сильні партнери в Україні наддасть більше можливостей для розвитку бренду Agrifac в Україні, а також підвищить якість обслуговування, доступність запасних частин та регіональне покриття на ринку. Українські аграрії отримають перевагу завдяки полегшеному доступу до самохідних обприскувачів преміум-класу, які допоможуть досягти найвищої якості в захисті рослин.

Фокусуючись виключно на вирішенні проблем, яким протистоять агровиробники, Agrifac пропонує інноваційні рішення для технологій обприскування, що зменшують знесення вітром, для диференційованого обприскування зі змінною нормою, для точкового вибіркового обприскування тощо; технологічні рішення для захисту посівів, що здатні забезпечити захист на рівні окремої рослин в посіві.

«Для нас велика честь вітати двох нових сильних партнерів в Україні, як офіційних дилерів Agrifac. Їх успішний досвід з продажів та обслуговуванні обприскувачів для сільськогосподарських культур, широке регіональне охоплення та сервісне забезпечення в регіонах у поєднанні з нашими спільними цінностями є дуже перспективними для розвитку українського ринку, як ключового ринку для Agrifac», – повідомив директор з продажів Agrifac Machinery B.V. в Європі Арно де Бур.

«У Agrifac ми підтримуємо Україну та віримо в неї. Попри війну, українські аграрії продовжують інвестувати в стійкі ресурсоощадні та інноваційні технології, адже їм потрібно отримувати ще більше ефективності та продуктивності від своїх машин, одночасно зменшуючи виробничі витрати та заощаджуючи ресурси. Саме такі рішення досягаються з технологіями від Agrifac. Україна була найшвидше зростаючим ринком самохідних обприскувачів і буде знову. Українські фермери готові стати більш конкурентоспроможними, одержуючи високоякісні врожаї, водночас знижуючи собівартість виробництва, це має вирішальне значення для їх власного бізнесу та українського сільського господарства, оскільки воно все ще забезпечує основні надходження в українську економіку», – також зазначено у заяві представника компанії.

Регіональний менеджер Agrifac Machinery B.V в Україні Ігор Поліщук також повідомив, що Agrifac присутній на українському ринку вже понад 10 років. В Україні працюють всі покоління обприскувачів Condor від першого до найновішого п’ятого покоління, ці машини вже довели переваги та ефективність технологій обприскування від Agrifac. Враховуючи нашу стратегію розвитку, ми побудували сильну та стабільну дилерську мережу Agrifac в Україні».

«Наші три офіційні авторизовані дилери отримають повну підтримку від української команди Agrifac, щоб ефективно представляти на ринку всю модельну лінійку, що складається із самохідних обприскувачів Condor, Condor Vanguard і Condor Endurance. Ми впевнені, що така співпраця позитивно вплине на розвиток бренду та обсяг продажів в Україні. Й додатково, це нове партнерство є дуже вагомим аргументом для наших потенційних клієнтів, щодо високоякісної післяпродажної підтримки, оперативного сервісного обслуговування та наявності запасних частин в Україні, що може гарантувати Agrifac», — підсумував Поліщук.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що в Україну доставили новий самохідний обприскувач для ресурсоощадних технологій.

SONY DSC
SONY DSC