Техніка

Carefield надасть послуги українським фермерам щодо роботи з обприскувачами

Carefield надасть послуги українським фермерам щодо роботи з обприскувачами

В умовах війни Програма USAID АГРО підтримує ініціативи, які розширюють для аграріїв доступ до послуг у сфері нових виробничих технологій. Адже такі послуги вирішують нагальні потреби в зручний та ефективний спосіб, сприяючи підвищенню конкурентоспроможності, продуктивності праці, а також доданої вартості виробничого процесу. Сьогодні це той оптимальний шлях, який веде аграріїв до стійкості та розвитку.

Про це йдеться у повідомленні фахівців Програми у соцмережах.

Так, перед новим аграрним сезоном Програма USAID АГРО підтримала проєкт, покликаний допомогти агровиробникам скористатися послугами з внесення засобів захисту рослин самохідними обприскувачами зі змішувальним вузлом та з підготовки насіннєвого матеріалу.

Ці послуги покращать якість обробки полів, забезпечать більш точну і раціональну витрату засобів захисту рослин, знизять негативний вплив на навколишнє середовище. А отже, аграрії зможуть розраховувати на збільшення врожайності та в цілому покращення ефективності роботи своїх підприємств.

Відповідні послуги надаватиме компанія Carefield, до 70% їхньої вартості компенсує АГРО. Місія проєкту показати, що сучасні технології — це не про модний тренд, а про те, без чого зараз неможливо розвиватися, якісно збільшувати врожайність та при цьому знижувати собівартість с/г виробництва.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що USAID надасть співфінансування для аграрних переробних підприємств.