Техніка

Інноваційна система ACCUSHOT може бути встановлена на машини різних виробників

Система внесення рідких добрив ACCUSHOT від компанії Great Plains Ukraine оптимізує живлення культур завдяки високій точності операції, більшій нормі внесення та скороченню необхідного часу для удобрення.

Про це розповів менеджер із продукції Great Plains Ukraine Віталій Хіврич, пише журнал The Ukrainian Farmer.

За його словами, із системою ACCUSHOT можна вносити більш концентроване добриво та підвищити норму внесення для окремої насінини. Важливо, що завдяки якісному контролю за технологічним процесом бур’яни в міжряддях не удобрюються. Крім того, застосування системи економить час господаря внаслідок зниження кількості заправлянь (запасу добрив вистачає на 23 га).

«Ідея такої технології належить нашому агроному Роджеру Форсбегру. Менеджер з агрономічного розвитку Great Plains Том Еван винайшов механізм взаємодії систем сівалки й цієї опції, щоб виконати це технічно, а компанія Capstan Ag Systems реалізувала цей проєкт. Відповідно, пізніше під цю систему ми зробили сівалки. Наші нові моделі вже успішно працюють на ринку. Якщо торік у нас була тільки 31-рядна(16- рядна) модель, то вже цього року в нас є і 8-, і 12-рядні. Поки що систему ACCUSHOT ми застосовуємо лише на наших машинах, хоча вже є запити від конкурентів щодо встановлення на їхні агрегати. І це також можливо», – зазначає Віталій Хіврич.

Нагадаємо, система внесення рідких добрив ACCUSHOT забезпечує до 50% економії.