Техніка

Система ACCUSHOT забезпечує точкове внесення рідких добрив

Система ACCUSHOT у роботі

Компанія Great Plains розробила систему ACCUSHOT, що дає змогу точково вносити в ґрунт певну порцію добрив або інших рідких речовин безпосередньо в борозну на безпечній відстані від насінини.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Висівний апарат 5-тисячної серії направляє кожну насінину кукурудзи до висівної трубки. Спеціальний датчик фіксує рух насіння. Зчитуючи дані щодо швидкості руху агрегата й заданої відстані між насінням у борозні (норми висіву на гектар), система ACCUSHOT розраховує точний час подачі рідкого матеріалу в трубку для добрив, а запірний клапан автоматично відкривається, щоб внести в борозну одну порцію матеріалу слідом за відповідною зерниною.

Бажана норма та розміщення краплі добрива щодо насінини задається на моніторі в кабіні трактора.

«Під час висіву можна вносити в ґрунт навіть високосольові суміші з мінімальним ризиком для насіння, а інсектициди – безпосередньо на насіння. Якщо ж подача насіння припиняється, добриво в ґрунт не надходить. За потреби можна використати функцію вимкнення окремих рядів сівалки, щоб висівати насіння взагалі без добрив», – відзначають у статті.

Для зручності, система дозволяє регулювати роботу окремих клапанів і помпи за допомогою безпровідного пульта. Таким чином, система ACCUSHOT допомагає корінню рослини використовувати всі 100% унесених добрив.

Раніше повідомлялося, Great Plains представила новий дисковий розпушувач.