Техніка
Головне:
Техніка

Horsch випробовує свою майбутню механічну сівалку Versa

Horsch випробовує свою майбутню механічну сівалку Versa

Компанія Horsch планує представити восени 2021 року нову просту та економічну та сучасну сівалку Versa 3 KR. 

Про це повідомляє Farm-Connexion.

Зовсім нова в лінійці Horsch, Versa 3 KR матиме сталевий бункер і спочатку міститиме 900 літрів. Однак Horsch не виключає можливості збільшення ємності пізніше. 

Розподільчий механізм базується на об’ємній шлицевій системі, нечутливої ​​до вібрацій, індивідуально з’єднаній із проміжним валом зубчастими колесами. Це означає, що, вимкнувши вузли дозування (без інструментів), колію можна змінювати окремо, і можливі різні міжряддя, такі як 15, 30 або 45 см. Залежно від насіння, новий Horsch Versa 3 KR дозволяє регулювати посівну дозу через гільйотинну пастку.

Також новим є висівний агрегат DuoDisc від Versa 3 KR, який базується на перевірених компонентах TurboDisc. DuoDisc з’єднаний з Versa 3 KR листовою пружиною і був оптимізований для притискної сили, щоб забезпечити хорошу консистенцію висіву.

Versa базується на 3-метровій ротаційній бороні Kredo, яка вже відома з пневматичним приводом Express 3 KR. Він має 10 роторів, які самі оснащені швидкозмінними зубами і можуть бути посилені вольфрамом для продовження терміну служби. Борона Kredo оснащена трапецієподібним валиком, який, утворює гарну борозну навіть у липкому ґрунті.

Читайте також: Horsch зробив StripTill доступним для невеликих господарств