Техніка

Horsch зробив StripTill доступним для невеликих господарств

Horsch зробив StripTill доступним для невеликих господарств

Компанія Horsch випустила 3-метрову версію лінії машин Focus, що поєднує смуговий обробіток ґрунту (StripTill) та сівбу, для роботи з меншими тракторами для невеликих господарств.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Ємність бункера 3-метрової версії становить 3500 л з розподілом 60:40. Додатково доступний MiniDrill з бункером 400 л для внесення третього компонента. Для впевненої роботи агрегата зі швидкістю 10 км / год компанія рекомендує трактор потужністю від 250 к.с.

Системи StripTill та No-till стають все більш важливими для сучасного землеробства і прибавлюють все більше господарств – і це не лише через часту посуху. Смуговий обробіток ґрунту з одночасним внесенням добрив, так само, як і точний висів, має багато агрономічних переваг, які стали очевидними за десять років досвіду роботи з машинами Focus: 

  • збереження вологи в ґрунті
  • захист від ерозії завдяки органічним решткам на поверхні ґрунту
  • підвищена активність дощових черв’яків за рахунок зменшеного обробітку ґрунту
  • залишки попередніх культур видаляються з посівного горизонту
  • відповідно покращується контакт насіння з ґрунтом
  • в посушливих умовах це призводить до кращої появи сходів.

Основні характеристики лінії Focus включають: глибоке рихлення ґрунту з адресним внесенням добрив та точним висівом – одночасно, лише за один прохід. Машини Focus оснащені добре перевіреними компонентами сівалок та ґрунтообробних машинHorsch. Таким чином, фермери можуть зменшити кількість проходів, захистити ґрунт і зберегти важливу вологу в ньому.

Першою зоною інструментів Focus є стійки TerraGrip, які гарантують глибоке розпушування ґрунту, а також цілеспрямоване внесення добрив під насіннєвими рядами для оптимального розвитку коренів.

Добрива можна розміщувати в одному або двох шарах ґрунту на різній глибині. Пожнивні рештки видаляються з області коренів, а вологий ґрунт транспортується в горизонт проростання, створюючи, таким чином, ідеальні умови для проростання насіння.

Колісний ущільнювач діаметром 100 сантиметрів гарантує цілеспрямоване глибоке ущільнення та створює оптимальне насіннєве ложе перед сошниками. За ущільнювачем ідуть різні інструменти для вирівнювання, формування гребеня або подрібнення грудки – залежно від побажань клієнта.

Лінія Focus відома великим розмаїттям опцій для різних культур та умов. Це стосується і сошників. Для посіву в ґрунт з невеликою кількістю пожнивних решток, рекомендують сошник TurboDisc, для посіву по великій кількості соломи – сошник TurboEdge. Сошники з індивідуальним прикочуючим колесом завжди ідеально пристосовуються до ґрунту та гарантують точне розміщення насіння.

Читайте також:Оновлені сівалки Horsch Taro HD і SL призначені для складних завдань