Техніка
Головне:
Техніка

Господарство «Білий Стік» надає перевагу імпортній техніці

У господарстві «Білий Стік», що на Львівщині, активно та регулярно оновлюють технопарк. Під час придбання машин надають перевагу відомим брендам, що гарантують якість і високу продуктивність техніки.

Про це AgroTimes розповів головний агроном ПАФ «Білий Стік» Петро Черкас (Львівська обл.).

«Цього року спробували внести КАС на озимих ріпаку та пшениці самохідним обприскувачем John Deere. Придбали його два роки тому. Агрегат дуже подобається. Він сучасний, потужний, має посекційне відключення, не допускає переливів, оснащений навігаційною системою. Зауважень немає, всі його технічні характеристики відмінні», – зазначає агроном.

Також до цього сезону в господарстві придбали трактор John Deere 6140 (140 к. с.) для внесення добрив. Разом з тим за допомогою нього планують покращити роботу механізаторів на заготівлі кормів для корів.

«Купили ще минулого року дисковий лущильник Horsch Joker, який нам дуже допоміг. Після збирання ріпаку та пшениці, по стерні, відразу закрили ним вологу та спровокували проростання падалиці. Він має високу потужність і дуже продуктивний. Взагалі ми постійно оновлюємо технопарк і не лише для роботи із зерновими культурами, а й у виробництві кормів. Так, маємо свою лінійку по заготівлі кормів від Pöttinger та New Holland», – додає Петро Черкас.

Нагадаємо, власники сільгосптехніки повинні декларувати доходи. Раніше повідомлялося, обприскувач John Deere добре працює за різних умов.