Техніка

Долота Long Life не мають зношення після 1000 га, - досвід

Глибокорозпушувач TERRALAND TN4000М7R від BEDNAR

Зернова компанія «ХОРС», що обробляє близько 13 тис. га на Черкащині, вирощує кукурудзу, соняшник, пшеницю, гречку, просо та ріпак. Під час обробітку ґрунту застосовують плуги, глибокорозпушувачі, а також диско-лапові агрегати. Минулого року, шляхом випробувань і демонстрацій, придбали новий агрегат для основного обробітку, що вже підтвердив свою ефективність щодо якості обробітку та надійності конструкції.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі BEDNAR.

«У випробуваннях брали участь три відомих виробники техніки, зокрема, BEDNAR. За результатами демонстрацій ми зупинили свій вибір на глибокорозпушувачі TERRALAND TN4000М7R, – розповідає головний інженер компанії Віктор Чернушенко. – Спочатку цей агрегат був оснащений долотами 80 мм, що відпрацювали приблизно 700-800 га. Після чого ми прийняли рішення обладнати глибокорозпушувач долотами Long Life шириною 40 мм і довжиною 400 мм. Наразі напрацювання цих доліт складає 1050 га. Як бачимо долота майже нові. По ширині так і залишилися, а по довжині зменшилися буквально на декілька міліметрів. Такий результат нас цілком влаштовує».

Глибокорозпушувачі TERRALAND моделі TN4000M7R мають 4 м ширину захвату та 7 робочих стійок Active-Mix для якісного розпушування ґрунту на глибину до 55 см. Такий глибокорозпушувач у господарстві працює в основному на глибину 40 см та агрегатується з трактором Massey Ferguson 8737S потужністю 340 к. с. Тандем техніки працює зі швидкістю 10 км/год, а витрата пального не перевищує 14 л/га. За таких умов продуктивність знаряддя становить до 70 га на добу.

«Питань до самого агрегату чи дилера у нас немає. У глибокорозпушувачу особливо нічому ламатися, хіба розхідники. У нас був лише один випадок із підшипником в котку. Дилер за гарантією без проблем замінив і працюємо далі», – резюмував головний інженер підприємства.

Раніше ми повідомляли, застосування доліт Long Life дає змогу заощадити до €440 на 1 тис. га.