Техніка
Головне:
Техніка

Continental представив інтелектуальні сільськогоспшини

Continental розпочав виробництво шин VF TractorMaster Hybrid з інтелектуальними датчиками контролю тиску та температури. Системи ContiConnect та ContiPressureCheck дають можливість фермерам автоматично відслідковувати стан шин для максимальної продуктивності та зменшити ущільнення ґрунту.

Про це повідомляє Agroportal24h.

Шини Continental VF TractorMaster Hybrid мають новий та унікальний гібридний малюнок протектора і забезпечують хорошу позашляхову тягу та комфортніші на дорозі, ніж стандартні шини.

Каркас TractorMaster Hybrid довговічніший, ніж у стандартних шин, тому він може працювати при низькому тиску бездоріжжя та при більшій швидкості на дорозі, перевозячи той же вантаж. Це стає все більш важливим, оскільки недостатньо накачані шини на дорозі збільшують витрату палива, тоді як більш високий тиск у шинах у полі призводить до збільшення ущільнення ґрунту. При встановленні на трактори з інтегрованою системою нагнітання тиск в шинах може контролюватись і регулюватися оператором, не виходячи з кабіни.

Continental розробив повністю інтегровану систему контролю тиску в шинах, що складається з різних компонентів, включаючи датчики, станцію YardReader, а також веб-портал ContiConnect з повідомленнями про проблеми.

ContiConnect та ContiPressureCheck відображають дані датчика шини на екрані в кабіні водія та попереджають, перш ніж стан стане критичним. Наприклад, може бути надіслано попередження, якщо температура в шинах зависока (вище 100 градусів).

ContiConnect також показує історію даних про шини та дозволяє робити ретроспективний аналіз. Веб-портал забезпечує віддалений моніторинг продуктивності шин по всьому парку та передає контроль в руки керівників автопарку та їх персоналу, щоб гарантувати правильне використання тиску в шинах для оптимальних умов експлуатації.

Читайте також:John Deere робить ставку на електричні трактори

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!