Техніка
Головне:
Техніка

Claas оновив серію телескопічних фронтальних навантажувачів Torion

Claas оновив серію телескопічних фронтальних навантажувачів Torion

Компанія Claas випустила маневренний та стабільний телескопічний колісний  навантажувач Torion 738 T Sinus оснащений численними високотехнологічними функціями.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Телескопічна стріла піднімається на висоту майже 5 м, при цьому максимальна вантажопідйомність становить 2300 кг. На меншу висоту навантажувач здатний підняти 3800 кг.

Завжди доступна достатня гідравлічна потужність для підйому та укладання, гідравлічна потужність становить 93 л/хв. Для підмітальних машин та мульчувачів може встановлюватися додатковий насос, що забезпечує додаткові 28 л/хв. Максимальний робочий тиск – 230 бар.

Завдяки унікальній комбінації шарнірного та заднього мостів кермування, радіус повороту на краю ковша становить всього 4,22 м, а внутрішній радіус повороту – лише 1,49 м.

Для повторюваних завдань завантаження, що виконуються протягом тривалого часу, пропонується додатковий пакет Smart Loading. Він передбачає програмоване обмеження висоти підйому та глибини опускання, автоматичне повернення ковша, динамічне обмеження навантаження, а також відображення телескопічної стріли та операції носія на 9-дюймовому сенсорному терміналі.

Динамічна автоматична система управління забезпечує безперебійну роботу без стрибків.

Чотирициліндровий двигун стандарту Stage V, потужністю 73 к.с. із турбокомпресором забезпечує максимальну швидкість 40 км/год.

Кабіна має лише 4 вузькі стійки, круто схилений донизу капот, широке лобове скло забезпечують максимальну видимість. 

Ергономічний джойстик розташований у правому підлокітнику, безпосередньо пов’язаний із сидінням оператора і повертається разом з ним.

Читайте також: Claas модернізує навантажувачі Torion

Журнали