Техніка

Claas модернізував прес-підбирачі Quadrant 4200 і 5000

Прес-підбирач Claas Quadrant Evolution

Прес-підбирачі Claas Quadrant 4200 і 5000, що призначені для виробництва квадратних тюків високої щільності, тепер мають оновлені пресувальні камери й не тільки. Нові моделі Evolution з’являться у продажі наступного сезону.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Виробник знизив зношення запчастин за рахунок доопрацювання й посилення підшипників, впускних панелей та інших деталей.

Механічний привід з 5 рядами зубів і 18 подвійними зубами на ряд також був модифікований для збільшення пропускної здатності й покращення якості згрібання. Додатковий ряд зубів уповільнює обертання підбирача, а швидкість ролика системи Power Feeding System, навпаки, збільшується.

Верхню секцію, що складається з верхньої пластини й бічних панелей пресувальної камери, переробили й посилили, щоб покращити форму та щільність тюків.

Quadrant 5300 Evolution тепер має нову передню раму, що забезпечує додаткові положення для кріплення вушок дишла або K80.

Для оператора також є покращення: 10-літровий бак для миття рук тепер входить у стандартну комплектацію. Доступне гідравлічне відкривання й закривання рампи для тюків з кабіни трактора. Управління через Cemis 700, Cebis або будь-який інший термінал, сумісний з ISObus, всього два робочих і три меню налаштувань забезпечують кращий огляд і більш швидку навігацію.

В автоматичному режимі потужність машини відображається на основі середньої ваги тюка й тиску пресування. Температуру та рівень масла також можна контролювати з терміналу. Додаткова камера Profi Cam 4 дозволяє водієві стежити за робочою зоною під час руху заднім ходом.

Прес-підбирач Claas Quadrant Evolution

Нагадаємо, CLAAS презентував новий модельний ряд комбайнів TRION.