Техніка

CLAAS презентує новий модельний ряд комбайнів TRION

Новий комбайн CLAAS TRION

Компанія CLAAS запускає 20 нових комбайнів модельного ряду TRION. Таким чином виробник оновив майже весь асортимент комбайнів протягом двох років.

Про це AgroTimes повідомляє прес-служба компанії.

Найсучасніший модельний ряд TRION включає не тільки 5-ти та 6-клавішні машини, а й гібридні зернозбиральні комбайни з одним або двома роторами. Також доступні декілька версій TERRA TRAC і MONTANA. Нова лінійка машин пропонує найбільш широкий вибір варіантів і опцій.

Зазначають, що ряд агрегатів TRION буде актуальним для кожного ринку (Європи, Північної Америки, Південної Африки), оскільки він орієнтований на сегменти клієнтів, починаючи від традиційно-свідомої сімейної ферми до високотехнологічних підрядників.

Зокрема, чотири атрибути дозволяють модельному ряду TRION відповідати надзвичайно широкому спектру вимог замовників у всьому світі:

  • Новий модельний ряд TRION адаптується до різних умов. Відповідно до різних культур агрегати мають велику кількість жаток шириною до 12 м або 12 рядів, які можна легко та швидко змінювати. Крім того, нова серія надає індивідуальну специфікацію кабіни і функцій, а також ходової й системи приводу.
  • Продуктивність. Перевірена технологія обмолоту APS з очищенням JETSTREAM, великим зерновим бункером і високими показниками вивантаження сприяють збільшенню можливостей комбайнів цього модельного ряду. Простий, ефективний привод з низьким рівнем необхідного технічного обслуговування у поєднанні з інтелектуальною концепцією динамічної потужності DYNAMIC POWER забезпечує мінімальне споживання пального.
  • Точність системи TRION, яка є результатом використання новітніх технологій та систем допомоги, таких як CEMOS AUTOMATIC для автоматичного збирання врожаю, допомагає забезпечити оптимізовану продуктивність і високий рівень комфорту оператора, незалежно від розміру ферми.
  • Надійність комбайнів TRION забезпечили завдяки проведенню заходів з перевірки на світовому рівні. Прості та економні завдання з обслуговування клієнтів у поєднанні з надійним приводом, більшими інтервалами технічного обслуговування та відмінним моніторингом стану приводу економлять час та роблять витрати більш передбачуваними.

Нагадаємо, платформу CLAAS connect оновили.