Техніка

Case IH вривається на ринок дронів

Case IH вривається на ринок дронів

Case IH оголосила про попередній запуск свого першого дрона-розпилювача як доповнення до портфоліо компанії. Компанія буде імпортувати та розповсюджувати дві моделі, 30 літрів та 70 літрів, у Бразилії.

Про це повідомляє Future Farming.

«Попередній запуск знаменує це важливе партнерство з однією з найбільших і найвідоміших компаній у сегменті дронів для обприскування, XAG. Окрім якості виробника, є схвалення Case IH, що означає всі наші стандарти якості та післяпродажну підтримку», – прокоментував Крістіан Гонсалес, віце-президент Case IH у Латинській Америці.

Дрон-обприскувач Case IH буде доступний на бразильському ринку в другій половині цього року безпосередньо в дилерській мережі бренду по всій країні. Незабаром є плани розширити дистрибуцію продукту на решту Латинської Америки та Тихого океану.

Дрон в-основному призначений для малих і середніх фермерів, може доповнити або навіть замінити обприскувачі в певних ситуаціях. Дрон забезпечує універсальність для розпилення та розподілу твердих речовин, на додаток до відмінної якості нанесення, рівномірності крапель та більшого проникнення в рослинний покрив.

За словами представників компанії, це відбувається завдяки транспортуванню крапель до цілі, створеному рухом їх пропелерів. Серед переваг Case IH Spray Drone – можливість використання в районах із нерівним рельєфом, куди важко зайти більш важкому обприскувача. На землі з меншими ділянками дрон також має перевагу перед довгими штангами самохідного обприскувача.

Читайте також: Case IH презентував новий обприскувач серії Patriot