Техніка

Agritechnica-2023: оголосили переможців у номінації «Вибір інженерів»

Agritechnica-2023: оголосили переможців у номінації «Вибір інженерів»

Сьогодні в DLG (Німецьке сільськогосподарське товариство) обрали трьох переможців у номінації «Systems & Components – Вибір інженерів» 2023 року. Ними стали продукт AGCbox від компанії AGREENCULTURE, продукт E.D.I. (Електронний обмін даними) від компанії Bondioli & Pavesi GmbH Deutschland та продукт FLUSTO від компанії Zunhammer GmbH.

Про це повідомляє пресслужба DLG.

Церемонія нагородження відбудеться 12 листопада 2023 року о 17 годині в рамках виставки Agritechnica-2023 (зал 17, стенд H02), що проходитиме 12-18 листопада в Ганновері, Німеччина.

Трьох переможців журі обрало з 21 фіналіста конкурсу. До складу журі входили інженери-розробники компаній-виробників сільськогосподарської техніки, що брали участь у виставці Agritechnica. Журі очолював професор Тілль Майнель (Університет прикладних наук та віце-президент DLG, а також голова DLG Test Center Technology and Farm Inputs).

Усього в першому турі конкурсу було оцінено 75 робіт, щодо яких застосовували такі критерії: практичне значення для галузі;

  • переваги з точки зору прибутковості;
  • переваги для навколишнього середовища та споживання енергії;
  • покращення з точки зору робочого навантаження та безпеки.
  1. AGCbox від AGREENCULTURE (зал 7, стенд А20) є першою системою на основі GNSS, яка точно визначає місцезнаходження машини та виявляє, коли вона залишає свою робочу зону. Функція Safencing у продукті AGCbox робить роботів по-справжньому автономними.
  2. З Bondioli & Pavesi’s E.D.I. фермерам буде надано інформацію в реальному часі на приладовій панелі трактора щодо стану карданного вала, потужності, яку споживає агрегат, та прогнозованого технічного обслуговування. Система датчиків має інформацію про крутний момент, швидкість, осьову силу, а також вібрацію та контролює ступінь перекриття двох половин карданного вала. Це дає можливість оптимізувати продуктивність і технічне обслуговування, зменшити витрати і час простою.
  3. Пневматичні клапани FLUSTO від Zunhammer GmbH (Зал 23, стенд B33) з їх абсолютно новою структурою розроблені для швидшого та нескладного переривання потоку рідкого гною до вихідних отворів у повністю автоматизованому процесі без порушення потоку гною у відкритому стані. На відміну від звичайних клапанів, всередині немає перешкод. Замість цього окремий еластичний чорний шланг для рідкого гною можна пневматично стиснути завдяки застосуванню тиску повітря до прозорого корпусу клапанів.