Техніка

AgriLab Farming диференційовано вносить добрива розкидачем від Amazone

У господарстві компанії AgriLab Farming на Чернігівщині здійснюють диференційоване внесення добрив. Для досить строкатих за рельєфом і мінеральним складом ґрунтів обрали розкидач від Amazone.

Про це AgroTimes повідомляє прес-служба AgriLab Farming.

«Аналіз ґрунту виявив високу строкатість забезпеченості калієм: на деяких ділянка його вміст був на рівні 20 мг/кг. Це критичний рівень. Водночас є й такі зони, де в калію в ґрунті вдосталь. Тому на полях вирішили проводити диференційоване внесення калію хлористого», – зазначають у господарстві.

Разом з тим зауважують, що труднощі у застосуванні диференційованого внесення добрив додавала конфігурація полів: вони асиметричні за формою, з клинками, і до того ж зі складним мікро- і мезорельєфом.

«Тому для внесення добрив обрали розкидач Amazone ZA-TS Super Profis Hydro, який обладнаний умовними 16-ма секціями з перемінним відключенням та системами межового розподілу, а також зважувальною системою та датчиком нахилу для регулювання норми внесення. Розкидач агрегатували з трактором Deutz – Faxr G205. На тракторі був встановлений автопілот GFX 350 від Trimble з RTK-точністю 2-3см», – додають у повідомленні.

На полях, де застосовували глибокий обробіток і диференційоване внесення калійних добрив, запланували сівбу соняшнику та кукурудзи із змінними нормами та одночасним локально-стрічковим внесенням рідких азотних і комплексних гранульованих добрив з мікроелементами.

Нагадаємо, AgriLab Farming провела свою першу посівну на Чернігівщині. Раніше повідомлялося, в AgriLab Farming здійснили діагностику поля за власною методикою.