Техніка

AgriLab Farming впроваджує технології точного землеробства

Господарство AgriLab Farming

AgriLab Farming вже з першого року господарювання почало впроваджувати технології ресурсоощадного та точного землеробства.

Про це AgroTimes повідомляє прес-служба AgriLab Farming.

Наразі в господарстві AgriLab Farming уже провели точний обмір полів дроном з RTK і відцифрували всі властивості та особливості полів. Крім того, встановили метеостанцію та автопілотування на техніці, а також впровадили диференційоване внесення добрив та змінні норми висіву насіння.

Зазначають, що надалі здійснюватимуть диференційоване внесення ЗЗР обприскувачем і квадрокоптерами, впроваджуватимуть ресурсозберігаючі технології та програми покращення здоров’я поля. Разом з тим зауважують, що всі процеси планують висвітлювати на youtube-каналі, а вже влітку аграріїв запросять на День поля.

«Наша основна мета – це не просто економія ресурсів за рахунок технологій точного і диференційованого внесення, а ефективний розподіл їх залежно від особливостей ділянок поля та очікуваного рівня ефективної врожайності в межах цих ділянок. Ми працюємо над економікою кожної неоднорідної ділянки поля. Витрачати ресурси «на око» або в середньому на все поле – це марнотратство та вже минулий час. Не бачу жодного аргументу, щоб не почати працювати правильно вже з першого року господарювання на землі», – зазначає СЕО AgriLab Ярослав Бойко.

Нагадаємо, AgriLab Farming провела свою першу посівну на Чернігівщині. Раніше повідомялося, в AgriLab Farming здійснили діагностику поля за власною методикою.