Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Зелень на аєропоніці росте удвічі швидше, а урожай у 3-5 разів вищий

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Біля міста Нанган (Китай) відкрився сільськогосподарський науково-технічний демонстраційний парк, де вирощують зеленні овочі методом аєропоніки. Порівняно із традиційним вирощуванням, урожайність зросла у 3-5 разів, вартість продукції збільшилася у 10 разів, а вартість робочої сили зменшилася більш ніж на 90%.

Про це повідомляє HortiDaily.

Рослини ростуть на стінках по обидва боки трикутних стелажів заввишки 1,5 метра. При цьому коріння овочів перебуває всередині стійки. До стійок підведені труби з водою та розчиненими в ній поживними речовинами, які розпилюються безпосередньо на корені. Склад цих поживних розчинів змінюється відповідно до виду рослин та їх фаз розвитку.

Технічний персонал парку каже, що аєрозольне вирощування на сьогодні є найдосконалішою моделлю вирощування без ґрунту.

Нині збирають перший урожай салатів. Очікується, що вихід першої партії складе близько 1 тонни, а весь цикл росту буде майже наполовину коротший за традиційне землеробство.Таким чином урожайність буде більшою в 3-5 разів, вартість продукції зросте більш ніж у 10 разів, а вартість робочої сили зменшиться більш ніж на 90%. Завдяки технології культури аєропоніки також не відбувається забруднення з ґрунту, наприклад важкими металами, що забезпечує безпеку та чистоту зелені.

Читайте також: Картоплю виростили методом аєропоніки

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ