Овочі-Ягоди-Сад

За п’ять років ринок біопрепаратів зросте на 15%

За п’ять років ринок біопрепаратів зросте на 15%

Ринок сільськогосподарських мікробіологічних продуктів, згідно з прогнозами, до 2021 року виросте на 15,14% у порівнянні з 2016 роком і сягне показника в $5,07 млрд.

Зростання інтересу до біологічних продуктів в країнах, що розвиваються, та підвищення попиту на органічну продукцію овочів і фруктів призведе до зростання ринку даного виду продукції.

Зростання ринку обумовлене такими факторами, як технології та розробки інноваційних препаратів в галузі сільського господарства з високим економічним ефектом, які можуть використовуватися для багатьох культур.

Залежно від типу, ринок біопрепаратів розвиватиметься з використанням бактеріальних, а згодом, і грибкових організмів.

Плюс бактеріальних препаратів полягає в дезоксидації ґрунту та їх здатності контролювати розвиток збудників кореневих захворювань. Вони також забезпечують стабілізацію ґрунтового середовища.

Науково-дослідні та інноваційні розробки здійснюються провідними гравцями ринку, що дозволить зменшити негативний вплив подібних препаратів на нецільові організми та навколишнє середовище в цілому.

Найбільша частка ринку біопрепаратів припадає на Азіатсько-Тихоокеанський регіон, де основним гравцем є Китай, найбільш швидко зростаюча країна регіону, за прогнозами з 2016 по 2021 роки.

Населення даного регіону з кожним роком стає поінформованішим щодо екологічно чистої продукції. Це викликає зростання попиту на органічну продукцію тропічних і субтропічних овочів і фруктів.

Біопрепарати у вигляді сухих речовин ‒ одні з найпоширеніших у Північній Америці через те, що подібна препаративна формуляція дозволяє збільшити період їх зберігання без втрати властивостей.

Короткий термін зберігання біопрепаратів є одним з обмежуючих факторів їх широкого поширення. Також на ефективність біопрепаратів впливає живильне середовище, рН, температура та інші фізіологічні чинники.

Инфоиндустрия

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!